Сіверська міська рада

До уваги суб‘єктів господарювання!

Виконком Сіверської міської ради звертається до підприємців громади щодо дотримання норм систематичного прибирання прилеглих територій в зимовий період.

Згідно вимог Правил благоустрою населених пунктів Сіверської міської ради (об’єднана територіальна громада), з метою забезпечення належного стану прилеглої території та безпеки життєдіяльності мешканців, а також запобігання виникненню нещасних випадків, зважаючи на несприятливі сезонні погодні умови, зобов’язуємо подбати про зимове прибирання прилеглої до об’єкту території, а саме: своєчасну посипку тротуарів (сіллю або протиожеледовою сумішшю) та прилеглої території, розчищення їх від снігу, криги та льоду, очистку карнизів від снігових нашарувань, із забезпеченням заходів безпеки (встановлення огорож на тротуарах).