Сіверська міська рада

Літературне свято

06 січня 2022 року в Сіверській філії І-ІІ ступенів відбулося літературне свято  «Володимир Сосюра – самородок української поезії  », присвячене 124-річниці з Дня народження В.Сосюри.  На свято завітало  керівництво Сіверської  громади , Управління освіти та шанувальники творчості поета. Учасники доторкнулись до сторінок життя нашого славного земляка, який присвятив  багатство і щедрість свого таланту , свою синівську любов  рідному краю.

Святковий захід розпочався з перегляду екскурсії по музею В. Сосюри   та танцювальною композицією « Його душа цвіла мелодією». Звучала поезія поета, цікаві сторінки біографії. Атмосферу присутності митця на святі створював його голос, який звучав з багатьох відеофрагментів.

Минув час, а чиста і ясна, мов сонце, Сосюрина поезія живе і проймає  серця юних поетів закликом: «Любіть Україну!».

Так, нові імена співців прикрасять наш рідний обрій, але серед них світитиме і зігріватиме душу ніжне і тривожне, повне людської любові і краси ім’я ВОЛОДИМИРА СОСЮРИ. А шанувальники таланту поета будуть з нетерпінням чекати нових зустрічей!