Сіверська міська рада

Шановні пані та панове! Представники бізнес-спільноти Донеччини!

Шановні пані та панове!
Представники бізнес-спільноти Донеччини!

Донецька торгово-промислова палата за підтримки Донецької облдержадміністрації та Регіонального фонду підтримки підприємництва по Донецькій області запрошує Вас прийняти участь у Практичній конференції «Малий і середній бізнес: трансформація в нових реаліях», яка проводиться в рамках реалізації Регіональної програми розвитку малого та середнього підприємництва в Донецькій області на 2021-2022 роки.

❗Метою конференції є визначення пріоритетних напрямків підтримки та розвитку малого і середнього бізнесу для активізації його участі в процесі оновлення економіки Донецької області.

Формат заходу передбачає насичену програму за такими тематичними напрямами:
📌основні виклики мікро- та малих підприємств, надання інформації та практичних порад щодо їх подолання;
📌надання поштовху для розвитку підприємств на принципах сталості, як однієї з основних умов довгострокової конкурентоспроможності;
📌інформування представників бізнесу щодо можливостей, що надаються в рамках міжнародних та національних проєктів, державних програм фінансування бізнесу, які діють в Україні;
презентації ефективних практик з питань розвитку МСБ та історії успшної роботи підприємців.

До участі в конференції запрошуються представники регіональних та національних органів державної влади, підприємці – представники малого і середнього бізнесу, регіональні торгово-промислові палати, бізнес-асоціації, громадські організації, представники міжнародних організацій.

⏰Початок роботи Конференції – 8 грудня 2021 року о 10.00 у конференц-холі Донецької ТПП (Краматорськ, вул. Ярослава Мудрого 43А).
Реєстрація учасників – з 9.00 при обов’язковій наявності COVID-сертифікату про вакцинацію або негативного ПЛР-тесту (термін дії 72 години).

У випадку зацікавленості щодо участі, просимо проінформувати організаторів не пізніше ніж 2 грудня 2021 року за телефоном: моб. (050)347-85-73; е-mail: oleg.bedzay@donetskcci.com; oleg.bedzay@gmail.com
Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3EMjWOB
Додаткова інформація щодо участі в конференції за телефоном: моб. (050)347-85-73; е-mail: oleg.bedzay@donetskcci.com; oleg.bedzay@gmail.com (контактна особа – Олег Бедзай).