Сіверська міська рада

Меню

«Реабілітаційне лікування застрахованих осіб, які перехворіли на COVID-19 та отримали ускладнення

Бахмутське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області в умовах карантинних обмежень продовжує направлення застрахованих осіб на реабілітаційне лікування до санаторно – курортних закладів.

Вважаємо за потрібне звернути увагу, що за наявності медичних показань, застраховані особи (працевлаштовані особи), які перехворіли на COVID-19 та отримали ускладнення, зокрема ураження серцево-судинної та нервової системи,  мають право пройти реабілітаційне лікування на базі санаторно-курортних закладів за кошти Фонду соціального страхування України.

Потребу в продовженні лікування на базі санаторно-курортних закладів визначає лікарсько-консультативна комісія (ЛКК) лікарні, де перебуває пацієнт. Направлення на реабілітацію відбувається зі стаціонару закладу охорони здоров’я після закінчення гострого періоду захворювання.

Фонд фінансує медичну реабілітацію за наступними профілями, визначеними Порядком № 39, а саме:

–  нейрореабілітація (підгострий період інсультів, черепно-мозкових травм);

– м’язово-скелетна реабілітація (підгострий період після операцій ортопедичних та травматологічних, ревматологічні захворювання);

– кардіо-пульмонарна реабілітація (підгострий період інфаркта міокарда, після операцій на серці; підгострий період захворювань легень, після операцій на легенях; цукровий діабет);

– медико-психологічна реабілітація учасників АТО;

– реабілітація після оперативних втручань на органах зору;

– реабілітація при порушенні перебігу вагітності (ускладнена вагітність);

– інша (соматична) реабілітація: підгострий період після оперативних втручань на органах травлення, сечостатевої системи, жіночих статевих органах.

Відновне лікування на базі реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів має високі показники ефективності в упередженні настання первинної інвалідності та відновлення здоров’я, є важливим етапом продовження лікування складних патологій.

Усі санаторно-курортні заклади, до яких направляються застраховані особи за рахунок коштів Фонду, суворо дотримуються протиепідемічних заходів з метою протидії поширенню коронавірусної  інфекції та гарантують безпеку застрахованих осіб.

У разі наявності питань або потреби в консультації щодо проходження реабілітаційного лікування можна за телефоном (0627) 44-52-89 (відділ медичних та соціальних послуг Бахмутського міського відділення).