Сіверська міська рада

Меню

26 листопада 2021р. у м.Святогірськ відбулась підсумкова конференція проєкту «Школа соціальної роботи», який реалізує Регіональний центр підвищення кваліфікації Київської області у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансування Європейського Союзу. До конференції долучилися фахівці різного рівня з метою висвітлення проблем та складнощів розвитку системи організації та надання соціальних послуг в територіальних громадах, а також для представлення електронного продукту CASE MANAGEMENT. Протягом заходу учасників ознайомили з кращими практиками соціальної роботи в громадах.

Під час конференції Сіверська громада визначена як одна з найактивніших громад, що прагне знань, навчання та розвитку. Родзинкою заходу стало урочисте вручення нашій громаді подарункового сертифікату на програмне забезпечення «Кейс-менеджмент», розроблений ТОВ «Реноме Смарт» за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру. Це дозволить отримати обладнання для облаштування серверу, необхідного для роботи електронного кейс-менеджера у Центрі надання соціальних послуг Сіверської міської ради. Також у межах проєкту усі випускники школи отримали сертифікати.

Щиро дякуємо організаторам проєкту «Школа соціальної роботи» за професійний та змістовний, продуктивний та сучасний захід. Вдячні за підтримку соціальної сфери у громаді!