Сіверська міська рада

Меню

Меню

Результати контрольно-перевірочної роботи за 9 місяців 2021 року

Результати контрольно-перевірочної роботи Бахмутського міського  відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області за 9 місяців 2021 року

 

Кількість страхувальників, які перебували на обліку у відділенні станом на 01.10.2021 року становила 7751 осіб, із них юридичних осіб – 2848 , фізичних осіб – 4885, членів фермерського господарства-18.

Відділенням виконано план надходжень страхових коштів від страхувальників. За 9 місяців 2021 року на доходний рахунок відділення надійшли кошти на загальну суму 1 970,8 тис. грн.  при встановленому плановому показнику – 234,3 тис грн.

Спеціалістами  відділу по роботі зі страхувальниками Бахмутського міського  відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області за 9 місяців 2021 року проведено 92 перевірки щодо правильності використання страхувальниками страхових коштів Фонду. Сума коштів Фонду, охоплена контролюючими заходами становила 38 952,0 тис. грн.

За результатами проведених перевірок винесено 49 рішень про повернення сум неправомірних витрат та застосування фінансових (штрафних) санкцій на загальну суму 465,4 тис. грн. Всі рішення  виконані страхувальниками в повному обсязі.

Згідно із вимогами Кодексу України про адміністративні правопорушення до посадових осіб страхувальників, які допустили порушення, застосовані адміністративні стягнення та накладено 63 штрафи на загальну суму 13,1 тис.грн.

Під час перевірок виявлено, що найпоширенішими помилками  при оплаті листків непрацездатності є призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах на підставі листків непрацездатності, виданих (оформлених) з порушенням встановленого порядку (порушення норм ч. 1 ст. 31 Закону № 1105).

Наголошуємо керівникам, головним бухгалтерам та головам комісій (уповноваженим) із соціального страхування підприємств, установ та організацій на зазначені порушення та нагадуємо, що підставою для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах є виданий у встановленому порядку листок непрацездатності. Порядок і умови видачі, продовження та обліку листків непрацездатності, здійснення контролю за правильністю їх видачі встановлюються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я, за погодженням з Фондом.

 

Бахмутське міське відділення

управління виконавчої дирекції

Фонду соціального страхування

України в Донецькій області

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *