Сіверська міська рада

Меню

Меню

Оформити договір на електропостачання мешканці Донеччини відтепер можуть на сайті YASNO

Піклуючись про зручність клієнтів та виконуючи їх побажання, YASNO запровадив нову можливість для мешканців Донеччини – індивідуальних побутових споживачів. Оформити заяву приєднання до договору про постачання електроенергії та подати скан- або фотокопії документів можна онлайн на сайті yasno.com.ua.

Оформити договір про постачання електроенергії для новобудови або переоформити його, якщо в оселі змінився власник, можна не виходячи з дому. Для цього треба мати укладений договір на розподіл електричної енергії з оператором системи розподілу, до електромереж якого підключений будинок.

Щоб укласти договір з YASNO (ТОВ «Донецькі енергетичні послуги») про постачання електроенергії, можна записатися на прийом до найближчого енергоофісу або скористатися формою на сайті. Прямо зі смартфону або комп’ютера клієнти можуть оформити заявку, заповнивши поля зі своїми даними: П.І.Б., ідентифікаційний номер, дані паспорту чи ID-картки, номер телефону та email.

Після цього в електронному зверненні необхідно надати заяву приєднання до публічного договору про постачання електроенергії та скановані копії або фото наступних документів (зроблені з оригіналів  або завірених копій документів):

  • паспорта власника житла (перша, друга сторінки та сторінка про зареєстроване місце проживання або ID-картки (2 сторінки) з довідкою про реєстрацію місця проживання) або документа, що його замінює;
  • довідки про присвоєння ІПН (якщо немає ідентифікаційного номеру, то копії сторінки паспорту з відповідною позначкою);
  • документа, яким визначено право власності чи користування на об’єкт (квартиру) та витяга з державного реєстру на нерухомість;
  • паспорта точки обліку, який заздалегідь треба оформити у оператора системи розподілу разом з договором про розподіл електроенергії;
  • якщо у помешкання декілька співвласників – то письмової згоди всіх співвласників на укладення договору;
  • якщо питанням займається довірена особа власника – то довіреності.

Фахівці YASNO розглянуть документи та проінформують клієнта про укладення договору або зв’яжуться для уточнення даних.

«Ми вдячні нашим клієнтам і прагнемо бути зручними і зрозумілими для них. У листопаді YASNO виповнюється два роки, і увесь цей час ми розвиваємо електронні сервіси та пропонуємо обслуговування за принципом «єдиного вікна», щоб зберегти спокій та здоров’я своїх клієнтів. На сайті постачальника швидко та просто можна знайти всю необхідну інформацію: ознайомитись з діючими тарифами, увійти до Особистого кабінету, передати показання лічильника, сплатити за електроенергію, отримати необхідну консультацію, замовити енергоефективні товари та послуги, побутову техніку», – розповів директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.

Довідка:

YASNO – постачальник електроенергії, газу, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 млн українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській, Донецькій та інших областях України. Три компанії бренда YASNO двічі очолили рейтинг постачальників електроенергії, складений аналітичним центром DiXi Group в рамках проєкту USAIDYASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня та розвиває онлайн-обслуговування. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.

Прес-служба YASNO

у Донецькій області

(050) 520 93 23

PR@yasno.com.ua

yasno.com.ua

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *