Сіверська міська рада

Меню

Меню

Пільги на оплату житлово-комунальних послуг

Законодавством передбачено два варіанти отримання пільги на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі: безготівковий та готівковий. Безготівковий спосіб виплати передбачає перерахування АТ “Ощадбанк” коштів на рахунки надавачів житлово-комунальних послуг у визначеній послідовності: опалення, постачання гарячої води, водопостачання, водовідведення, постачання та розподіл електричної енергії, постачання та розподіл природного газу, поводження з побутовими відходами, послуги з управління багатоквартирним будинком, внески за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку. Про перерахування пільги АТ «Ощадбанк» протягом доби інформує пільговика в смс-повідомленні. Інший спосіб – це отримання пільги готівкою. Пільговикам, яким надаються пільги в безготівковій формі надана можливість змінити форму отримання пільг на готівкову. Для цього необхідно подати відповідну заяву до Управління із зазначенням способу виплати пільги (через банківську установу або АТ «Укрпошта»).

Заяву про виплату пільг у готівковій формі через банківську установу можливо подати в будь-який зручний для пільговика час. При наявності у пільговика відкритого в уповноваженому банку рахунку (пенсійного, іншого соціального рахунку) подаються реквізити вказаного рахунку, у разі відсутності банківського рахунку, необхідно звернутися до уповноваженого банку та відкрити рахунок для перерахування пільг у грошовій готівковій формі. Отримувати пільгу в готівковій формі через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта»  пільговики можуть у разі подачі заяви до 15 травня (15 жовтня). При цьому виплата пільги здійснюється з початку неопалювального (опалювального) сезону.

Звертаємо увагу, що у разі наявності у пільговиків, які отримують пільгу у готівковій формі простроченої понад три місяці (станом на 1 жовтня та 1 травня) заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, строк позовної давності якої не минув, сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн), виплата пільги з наступного опалювального (неопалювального) сезону здійснюється у грошовій безготівковій формі.

Додаткову інформацію щодо отримання пільг по сплаті за житлово-комунальні послуги мешканці Сіверської громади можуть отримати, звернувшись до відділу соціального захисту населення Бахмутської міської ради за адресою: м. Сіверськ, вул. Центральна, 8 (телефон для довідок 0627452716).

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *