Сіверська міська рада

Співчуття з приводу смерті

В це неможливо повірити й це неможливо усвідомити. Але сталося непоправне, обірвалося життя  хорошої, чуйної людини – Петниченко Ели.

Міський голова Андрій Черняєв, депутатський корпус, виконавчий комітет Сіверської міської ради з приводу непоправної втрати висловлюють щирі співчуття родині померлої, рідним та близьким.

Важко знайти такі слова, які б змогли зменшити біль, коли зупиняється серце найріднішої людини, яка віддавала всю свою любов, підтримувала та завжди знаходилася поруч. Сьогодні, у цей важкий для Вас час, ми разом з Вами низько схиляємо голову у скорботі. Сумуємо та співчуваємо. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати найдорожчої для Вас людини, а наші молитви та щирі співчуття полегшать родинне горе.

Вічна пам’ять!