Сіверська міська рада

Меню

Розпочато встановлення «яскравих школярів» на пішохідних переходах біля закладів освіти.

На території Сіверської громади розпочалася реалізація міні-ініціативи «Безпечний рух школярів», яка перемогла на засіданні робочої групи  з громадської безпеки та соціальної згуртованості Сіверської міської ради (об’єднана територіальна громада) та була підтримана ПРООН.

Макети ростових фігур у вигляді дітей – школярів встановлюють біля пішохідних переходів, які попереджатимуть водіїв, що тут проїжджу частину переходять діти. Вже виконанні роботи із встановлення макетів біля Сіверської гімназії № 3, роботи тривають біля закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1, а також найближчим часом буде встановлено макет біля Свято-Покровського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів.

Конструкцій  мають яскраві кольори і світловідбивні елементи, чим привертатимуть до себе увагу водіїв не лише вдень, а й в темну пору доби. Це має сприяти завчасному зменшенню швидкості автомобілів при під’їздах до пішохідних переходів.