Сіверська міська рада

Як найзручніше сплачувати рахунки за електроенергію?

Піклуючись про комфорт та здоров’я клієнтів, постачальник електроенергії, газу та рішень з енергоефективності YASNO розвиває та вдосконалює дистанційні канали обслуговування, що дуже актуально у період карантину. Сплатити за електроенергію без комісії можна швидко та легко, обравши один з декількох зручних онлайн-сервісів.

Постачальник пропонує 3 зручних способи для оплати за електроенергію без комісії, не виходячи з дому:

1) Особистий кабінет на сайті YASNO – там можна сплачувати за світло та передавати показання лічильника, а також повністю контролювати стан особового рахунку. Остаточний рахунок з’являється після 7 числа.

2) Чат-бот у Viber. Вносити платежі без комісії можна за п’ятьма особовими рахунками, допомагаючи таким чином своїм рідним або сусідам, які не користуються інтернетом.

3) Мобільний додаток YASNO – там також можна оплатити спожиту електроенергію без комісії, а рахунок надіслати на електронну пошту або у месенджер. Крім того, у додатку доступні розрахування за всю комуналку, інтернет, телебачення і мобільний зв’язок та відстеження історії оплат.

Окрім цих сервісів, мешканці Донеччини можуть також оплатити спожиту електроенергію за допомогою:

• інтернет-банкінгу – ПУМБ Online, Приват24, Monobank тощо;
  • платіжних сервісів EasyPay, Portmone, IPay;
  • у банківському відділенні або на пошті.

«У листопаді бренду YASNO виповнюється два роки. Увесь час ми піклуємось, щоб мешканцям Донеччини було зручно та просто вирішувати будь-які питання з електропостачання, не виходячи з дому. За допомогою Особистого кабінету, Viber-бота, мобільного додатку, сайта YASNO можна не лише оплатити електроенергію та газ, а й передати показання, отримати консультацію, замовити ощадливу побутову техніку та енергоефективний набір з двозонним лічильником, щоб платити вдвічі менше за електроенергію, спожиту вночі», – розповів директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.

Нагадуємо, що за спожиту з 1 жовтня 2021 року електроенергію для населення встановлені нові тарифи в залежності від обсягів:

• при споживанні до 250 кВт∙год на місяць включно ціна становить 1,44 грн/кВт∙год з ПДВ;
  • при споживанні понад 250 кВт∙год застосовується ціна 1,68 грн/кВт∙год з ПДВ на весь спожитий обсяг.

YASNO приймає платежі за електроенергію, спожиту з 1 січня 2019 року. Якщо у клієнта є заборгованість до 31 грудня 2018 року, сплатити її необхідно попередньому постачальнику, який зараз виконує функцію оператора системи розподілу.

Довідка:

YASNO – постачальник електроенергії, газу, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 млн українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській, Донецькій та інших областях України. Три компанії бренда YASNO двічі очолили рейтинг постачальників електроенергії, складений аналітичним центром DiXi Group в рамках проєкту USAIDYASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня та розвиває онлайн-обслуговування. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.

Прес-служба YASNO

у Донецькій області