Сіверська міська рада

Меню

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту Стратегії розвитку Сіверської міської територіальної громади на період до 2027 року та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повна назва документа державного планування місцевого рівня: проєкт Стратегії розвитку Сіверської міської територіальної громади на період до 2027 року (далі – Стратегія).

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа місцевого планування: Сіверська міська рада.

Сіверська міська рада  повідомляє про початок громадських обговорень проєкту Стратегії розвитку Сіверської міської територіальної громади на період до 2027 року.

Стратегія є документом, що визначає тенденції та основні проблеми та ризики соціально- економічного розвитку громади, стратегічні та операційні цілі, завдання та шляхи їх реалізації.

Передбачувана  процедура громадського обговорення: відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» (СЕО), громадське обговорення Програми та звіту СЕО розпочато з дня їх оприлюднення, а саме з 13 жовтня  2021 року на сайті Сіверської міської ради та триватиме до  11 листопада 2021 року включно.

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до проекту Стратегії  та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Усі зауваження і пропозиції до Стратегії та звіту СЕО, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із  особистим  підписом.  Юридичні  особи  подають  пропозиції  із зазначенням  найменування  та  місцезнаходження  юридичної  особи, анонімні пропозиції не розглядаються. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження, або вмотивовано їх відхиляє, у порядку визначеному законодавством.

Ознайомитися з проєктом Стратегії розвитку Сіверської міської територіальної громади на період до 2027 року, звітом про стратегічну екологічну оцінку, та отримати додаткову інформацію  можна у відділі економічного розвитку, торгівлі та інвестицій  Сіверської міської ради Бахмутського району Донецької області або на офіційному веб-сайті https://siverska-gromada.gov.ua/  або  за телефоном: (06274)5-20-00.

Зауваження і пропозиції до проекту Стратегії, та звіту СЕО подаються до виконкому Сіверської міської ради.

Відповідальна особа: Капінус Наталя Вікторівна (контактні дані: телефон (06274)-5 20-00,    Е-mail: siversk@siverska-gromada.gov.ua

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів з дня розміщення на сайті. Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Проведення  транскордонних  консультацій  не передбачається.

Секретар міської ради                                                                  Тетяна ВОЛОШИНА