Сіверська міська рада

Меню

Звернення міського голови Андрія ЧЕРНЯЄВА щодо ситуації із захворюваністю на COVID-19

Шановні жителі Сіверської громади!

Враховуючи ситуацію, яка склалась з загрозою поширення коронавірусної хвороби COVID-19 прошу усіх з максимальною серйозністю віднестись до заходів по запобіганню розповсюдження інфекції.

Захворіти на гостру респіраторну хворобу, спричинену COVID – 19, може кожен з нас. На жаль, хвороба не робить винятки ні для дітей, ні для дорослих. Люди, які не стикалися з цією хворобою у родичів або знайомих, не можуть усвідомити всієї тяжкості захворювання. І якщо ви вже перехворіли на COVID – 19, не треба бути безпечними, тому що захворіти можно і повторно.

Досвід показує, що найбільший наш ворог – це недооцінка ситуації! За інформацією Сіверської амбулаторії КНП «ЦПМСД Бахмутської районної ради» протягом останнього місяця на території Сіверської громади захворюваність на коронавірусну хворобу стрімко зростає, у тому числі збільшується кількість захворілих серед дітей. Щодня зростає і число госпіталізованих до стаціонарних відділень, а перебіг хвороби стає важчим. На ранок кількість людей, що захворіли на COVID-19 на території Сіверської громади, збільшилась ще на 21 осібу, за поточну неділю – 80 осіб.

Через те, що більшість з нас не дотримуються елементарних карантинних заходів захворюваність продовжує розповсюджуватись. Тож звертаюся до всіх жителів громади з проханням жорстко дотримуватися правил, щоб запобігти погіршенню ситуації.

Закликаю Вас дотримуватися маскового режиму – це надзвичайно важливо як для власної безпеки, так і для безпеки здоров’я та життя оточуючих. Маску потрібно носити в усіх громадських місцях, транспорті та інших точках скупчення людей. Тримайте соціальну дистанцію у півтора метри, постійно мийте руки та обробляти їх дезінфекторами.

Привертаю Вашу увагу до планової вакцинації від COVID-19 – це самий дієвий спосіб захистити себе від тяжкого перебігу хвороби.

Суворе дотримання протиепідемічних заходів – це велика незручність, але здоров’я та життя значно дорожче.

З повагою, міський голова Андрій ЧЕРНЯЄВ