Сіверська міська рада

І етап проєкта «Школа соціальної роботи»

З 13 вересня по 08 жовтня 2021р. в м.Святогірськ проводиться навчання для представників органів місцевого самоврядування територіальних громад Донецької та Луганської областей відповідно до проєкту «Школа соціальної роботи», що реалізується закладом післядипломної освіти «Регіональний центр підвищення кваліфікації Київської області» за підтримки Програми розвитку ООН. Проєкт реалізується на базі діяльності компоненту Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади Програми ООН із відновлення та розбудови миру. Захід має на меті сприяння формуванню ефективної системи соціального захисту та надання соціальних послуг для місцевого населення, яка передбачає сучасний підхід у роботі соціальних установ, у тому числі оптимальний розподіл повноважень між місцевою владою та органами виконавчої влади. Протягом місяця для цільових аудиторій були організовані тематичні тренінги від команди досвідчених експертів. У заходах взяли участь представники нашої громади, а саме: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Коваленко І.Є., працівники відділу з питань соціального захисту населення, працівники КУ «Центр надання соціальних послуг Сіверської міської ради». У подальшому плануємо впроваджувати отримані інноваційні знання та покращувати роботу у соціальній сфері.