Сіверська міська рада

Меню

Меню

YASNO нагадує: з 1 жовтня для мешканців Донеччини почне діяти знижений тариф на електроенергію

Кабінет міністрів України Постановою № 859 від 11 серпня 2021 року встановив для всіх жителів України нові ціни на електроенергію, які діятимуть з 1 жовтня 2021 року по 30 квітня 2022 року включно. Постачальник електроенергії, газу та енергоефективних рішень YASNO нагадує жителям Донеччини, які домогосподарства зможуть сплачувати за зниженим тарифом.

З 1 жовтня поточного року для населення встановлюються нові тарифи на електроенергію в залежності від місячного споживання. Для індивідуальних споживачів діятимуть такі тарифи:

  • при споживанні електроенергії до 250 кВт∙год на місяць включно ціна становить 1,44 грн/кВт∙год з ПДВ. Тобто за такого споживання кожна кіловат∙година дешевшає на 24 копійки (у порівнянні з діючою на сьогодні ціною);
  • при споживанні понад 250 кВт∙год на місяць застосовується ціна 1,68 грн/кВт∙год з ПДВ на весь спожитий обсяг енергоносія, включаючи перші 250 кВт∙год.  Отже, за такого споживання тариф на електроенергію не зміниться.

Окремий тариф встановлено для колективних побутових споживачів та гуртожитків:

  • 1,68 грн/кВт∙год з ПДВ незалежно від обсягів споживання. Цей тариф теж не зазнав змін.

Також без змін залишаються тарифні коефіцієнти для багатозонних приладів обліку. І власники двозонних лічильників продовжуватимуть сплачувати вдвічі менше за електроенергію, спожиту з 23:00 до 7:00.

«Сучасні технологічні рішення і корисні побутові звички допоможуть кожній родині оптимізувати енерговитрати і щомісяця заощаджувати кошти. Так, встановлення нашого енергоефективного набору з двозонним лічильником і перенесення роботи найбільш енергоємних приладів на нічний час дозволять зменшити витрати на електроенергію до 50%. А для коректного відображення в місячних рахунках фактично спожитих обсягів слід своєчасно передавати показання лічильників», – зазначив директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.

Щоб сплачувати за фактично спожиті кіловат∙години за встановленими КМУ тарифами YASNO вкотре нагадує приватним клієнтам у Донецькій області про необхідність фіксувати показання лічильників 1 числа кожного місяця та передавати їх до 3 числа. Передати показання можна за допомогою зручних дистанційних сервісів постачальника: в Особистому кабінеті, на сторінці швидкої передачі показань, через Viber-бот YASNOonline та в мобільному додатку. Також показання електролічильника можна направляти своєму оператору системи розподілу.

Довідка:

YASNO – постачальник електроенергії, газу, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 млн українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській, Донецькій та інших областях України. Три компанії бренда YASNO двічі очолили рейтинг постачальників електроенергії, складений аналітичним центром DiXi Group в рамках проєкту USAIDYASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня та розвиває онлайн-обслуговування. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.

 

Прес-служба YASNO

у Донецькій області

(050) 520 93 23

PR@yasno.com.ua

yasno.com.ua

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *