Сіверська міська рада

Сіверський ЦНАП розширює перелік адміністративних послуг

Незабаром у ЦНАПі міста Сіверська можна буде замінити посвідчення водія, зареєструвати чи перереєструвати автівку.

21 вересня  в місті Маріуполі відбулася зустріч начальника Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС у Донецькій області  Володимиром Степановим з Сіверським міським головою Андрієм Черняєвим. За результатами було підписано відповідне Узгоджене рішення.

Отож зовсім скоро, надаватимемо такі послуги

* обмін або видача у зв’язку з втратою (викраденням) посвідчення водія на право керування транспортними засобами (без складення іспитів);

* державна реєстрація нових колісних транспортних засобів усіх категорій з видачею свідоцтва про реєстрацію та номерних знаків (без огляду);

* перереєстрація колісних транспортних засобів усіх категорій у зв’язку зі зміною анкетних даних власника з видачею свідоцтва про реєстрацію та номерних знаків або без номерного знаку (без огляду);

* зняття з обліку транспортного засобу у зв’язку з вибракуванням;

* перереєстрація колісних транспортних засобів переобладнаних для роботи на газових паливах з видачею свідоцтва про реєстрацію без заміни номерних знаків (без огляду).

Згідно з цим документом, такі послуги мешканці Сіверської  громади вже найближчим часом отримуватимуть не тільки в територіальному сервісному центрі МВС, а й у міському Центрі надання адміністративних послуг.