Сіверська міська рада

Рідне місто, люблю тебе я…

Саме під таким гаслом «Рідне місто, люблю тебе я…» мешканці та гості міста відсвяткували День міста, який ми святкуємо і відзначаємо уже на протязі 40 років, хоча Сіверську набагато більше….

День міста – це свято всіх, хто народився тут і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у місті з особливим колоритом, традиціями і славною історією.

День був насичений на заходи. Розпочався святковою торгівлею на площі по вулиці Молодіжній де мешканців та гостей міста привітали зі святом секретар міської ради Тетяна Волошина та народний хор «Надвечір’я» КЗ «Центру культури і дозвілля». Потім, локація перемістилася у двір по вулиці Садова, 55. Там відбулося відкриття міні поля для футболу та змагання команд. З вітальним словом звинулася до жителів заступник міського голови Ірина Коваленко. Далі  у  КЗ «Спорт для всіх», було проведено змагання серед футбольних команд, а також гостей з м. Лиман – футбольна команда дівчат «Багіра». Переможці були відзначені! Дякуємо дівчатам за цікаву емоційну гру!

У цей святковий день до усіх жителів та гостей міста, з привітальним словом звернувся міський голова Андрій Черняєв, який привітав всіх присутніх зі святом та побажав рідному місту  розвитку, безперервного росту, а його жителям – миру, процвітання, єдності, нових досягнень та мирного неба над головою!

На святі були присутні гості. Зі словами поздоровлення, жителів Сіверська привітав Заступник директора департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької обласної державної адміністрації Валерій Кобижча та керівник апарату Бахмутської районної державної адміністрації – Надія Тутова, яка урочисто вручила Сіверському міському голові Андрію Черняєву – подяку від Бахмутської районної державної адміністрації, В свою чергу міський голова вручив гостям пам’ятні сувеніри з логотипом нашого рідного міста.

Свято було насиченим та яскравим. Міський голова Андрій Черняєв поздоровив батьків з новонародженими немовлятами та наголосив: «Місто розвивається тоді, коли у ньому вирує активне життя, розвинута інфраструктура, є робочі місця, тобто є майбутнє – а майбутнє – це наші з вами діти. Дякую усім вам! Хай діти зростають у повних родинах та ростуть здоровими у щасливій та мирній країні» – наголосив голова громади!» Усі 34 сім’ї були нагороджені пам’ятними подарунками від міського голови.

Стало традиціє, саме на День міста – нагороджувати кращих по номінаціям у різних сферах та галузях. У цьому році були представлені такі номінації як : «Підприємець року», «За вклад в охорону здоров’я», «Серце віддане дітям», «За вклад в громадське життя міста», «Надія міста», «За вагомий внесок у розвиток фізичної культури міста», «За вагомий внесок у розвито культури», «Відкриття року 2021», «Творча особистість», «Кращий працівник соціальної сфери», «Кращий працівник комунальної сфери», «За благодійну діяльність, а також відзначено  Громадську організацію «Міська організація Ветеранів Війни і Праці м. Сіверська» за багаторічну сумлінну працю та активну життєву позицію. Всіх номінантів було нагороджено Подяками та пам’ятними подарунками.

День міста супроводжувався культурними заходами: тематичні фотозони від організацій міста, а також старостинських округів громади, виступи вихованців закладів дошкільної освіти та загальної середньої освіти, солістів КЗ «Центр культури і дозвілля» та запальною дискотекою.  І завершив насичений на події та заходи день, святковий феєрверк до Дня міста.

Ще раз вітаємо усіх гостей та жителів міста зі святом! Добробуту, злагоди, міцного здоров’я усім, а місту – процвітати та оновлюватися з року у рік!

З Днем народження, Сіверськ! З днем міста!