Сіверська міська рада

Привітання з Днем підприємця!

Сіверська міська рада  та її виконавчий комітет вітає з Днем підприємця всіх, хто  працює у сфері підприємницької діяльності  та   сприяє розвитку підприємництва!

У цей день слова вдячності  енергійним, ініціативним людям, що зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проекти, своєю невтомною працею активно сприяти поступальному розвитку громади.

Підприємці нашої громади – це сміливі, рішучі, ініціативні люди, які створюють умови для власного добробуту і процвітанню  громади. Ваші енергійність, ініціативність і вміння брати на себе відповідальність гідні поваги та підтримки.

Тож дозвольте у цей святковий день побажати всім вам невичерпної енергії, натхнення і здійснення задумів, мудрості в справах та процвітання бізнесу, стабільності, добра й благополуччя вам і вашим родинам!

З повагою – Сіверський міський голова   Андрій ЧЕРНЯЄВ