Сіверська міська рада

Меню

Мітинг з нагоди 78-ї річниці визволення міста Сіверська від німецько-фашистських загарбників

3 вересня відбувся пам’ятний мітинг та покладання квітів з нагоди 78-ї річниці визволення міста Сіверська від фашистських загарбників, в якому взяли участь Сіверський міський голова – Андрій Черняєв, депутати міської ради, працівники міської ради, заклади освіти, члени міської ради ветеранів та мешканці громади.

Це свято «зі сльозами на очах» об’єднує всі покоління мешканців громади: тих, хто боровся за наше місто на полі бою та потім піднімав його з руїн, тих, хто вклав в його нинішній вигляд свою працю і талант, зберіг і примножив славні традиції та тих, хто сьогодні сміливо йде в бій проти окупанта за незалежність країни.

Зі словами вдячності та поваги до всіх присутніх звернувся Сіверський міський голова Андрій Черняєв : «78 років тому місто Сіверськ  було звільнено від фашистських загарбників. І сьогодні ми вшановуємо пам’ять тих, завдяки кому це стало можливим. Пам’ять тих, хто самовіддано рятував рідну землю і здобув перемогу над окупантами, назавжди жива у наших серцях!», – заявив голова громади.

Привітали жителів міста та ветеранів депутат міської ради Сергій Баканов, голова Сіверської міської ради ветеранів – Олексій Копилов, заступник начальника штабу 8-го навчального центру Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України (м. Чернігів) підполковник – Дмитро Щербаков.

Слова вдячності та поваги сьогодні ми присвячуємо ветеранам, які відстояли право нашого народу бути вільними. Наші ветерани — яскравий зразок мужності, героїзму і відваги. Шлях до перемоги був нелегкий, але наші діди і прадіди змогли подолати все на шляху до свободи. І сьогодні в черговий раз ми від усього серця кажемо їм «Дякуємо» за життя! Для нас ви завжди будете прикладом самовідданої любові і відданості своєму народові та Вітчизні.

Бажаємо всім мирного неба над головою та рідної землі під ногами.