Сіверська міська рада

В СІВЕРСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРОЛУНАВ ПЕРШИЙ ДЗВОНИК

1 вересня — це свято всіх школярів, вчителів, батьків. Початок нового навчального року — символічний крок тисячі учнів в країну знань, мудрості, доброти і людяності.

Розпочинати навчальний рік святом  дуже гарна традиція.

1 вересня  у школах громади пролунав перший дзвоник для всіх школярів, серед яких 52 першокласники.

Зранку порадувало тепле сонечко. Радісні та усміхнені школярі, вчителі, батьки заполонили святково прибрані шкільні подвір’я і стали на першовересневу лінійку,  аби розпочати  новий навчальний рік.

Діти радо зустрілися в вчителями та однолітками. Зустріч першокласників та випускників, вишиванки, виступи учнів, вітальні промови директорів шкіл, керівництва міської ради, гостей – нові і старі шкільні традиції сформували цьогорічне  свято Першого дзвоника у  школах Сіверської громади.

З вітальними словами  в закладах освіти виступали міський голова Андрій Черняєв, заступник директора Департаменту фінансів Донецької обласної державної адміністрації Олексій Ткаченко, секретар міської ради Тетяна Волошина,  заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Віктор Грек та Ірина Коваленко, начальник Управління освіти Сіверської міської ради Світлана Зозуля, старости старостинських округів.

Вони привітали всіх присутніх з початком нового навчального року та побажали учням, вчителям сміливості й упевненості в собі, високого натхнення в пізнанні світу, захопливих відкриттів і нових перемог.

Досягайте своєї мети у житті, знайдіть взаєморозуміння з вчителями, зустріньте добрих і надійних друзів, ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!

Свято першого дзвоника сповістило про початок нового 2021 – 2022 навчального року. Хай він буде мирним і спокійним, хай збудуться дитячі мрії й батьківські надії.