Сіверська міська рада

Відбувся тренінг з основ кейс-менеджменту для надавачів соціальних послуг

25-27 серпня 2021 у м. Бахмут в рамках проєкту «Спільно. Інтегровані соціальні послуги», що впроваджується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Консорціумом партнерських організацій за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку через Німецький банк розвитку (KfW), організовано триденний тренінг з основ кейс-менеджменту для надавачів соціальних послуг. У заході взяли участь заступник міського голови Коваленко Ірина, начальник відділу з питань соціального захисту населення Савченко Олена та практичний психолог КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Дьячкова Оксана. Учасники тренінгів отримали знання та навички щодо здійснення соціальної роботи в громаді із застосуванням методології кейс-менеджменту.