Сіверська міська рада

Що буде, якщо вчасно не передати показання електролічильника?

Постачальник YASNO (ТОВ «Донецькі енергетичні послуги») нагадує: жителям області слід вчасно передавати показання електролічильника, щоб платити лише за спожиту електроенергію. Повідомляти показання можна як постачальнику, так і оператору системи розподілу (ОСР).

Якщо клієнт вчасно не повідомив показання, у такому випадку постачальник отримує від ОСР розрахунок обсягу спожитої електроенергії за середньодобовим споживанням та виставляє рахунок на основі таких даних.

Фіксувати та передавати показання лічильника постачальнику YASNO варто з 1 по 3 число включно кожного місяця. Передати їх можна онлайн – за допомогою Особистого кабінету, чат-бота у Viber, мобільного додатку, форми для передачі показань, особистих повідомлень на сторінці у Facebook, або офлайн – за телефонами контакт-центру.

«Наші сервіси – швидкі, легкі в використанні та безпечні. З їхньою допомогою можна передати показання лічильника за себе та своїх рідних у лічені хвилини. Візьміть собі за правило повідомляти показання вчасно, щоб мати коректні нарахування у платіжках», – сказав директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.

Довідка:

YASNO – постачальник електроенергії, газу, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 млн українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській, Донецькій та інших областях України. Три компанії бренда YASNO двічі очолили рейтинг постачальників електроенергії, складений аналітичним центром DiXi Group в рамках проєкту USAID. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня та розвиває онлайн-обслуговування. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.