Сіверська міська рада

День пам’яті захисників України

«Ми всі життям завдячуємо героям-

Далеким, близьким і в новітній час,

Які своєю праведною кров’ю

Від всіх незгод оберігають нас.»

(Микола Ткач)

«День пам’яті захисників України».

До цього дня на території України проводиться низка пам’ятних та національно- патріотичних заходів. Не залишився в стороні і КЗ «Центр надання соціальних послуг Сіверської міської ради».

Соціальні працівники установи відвідували та привітали ветеранів війни, членів родин загиблих захисників України (32 особи), які обслуговуються у відділенні соціальної допомоги вдома.

У відділенні денного перебування презентувалася виставка воєнно- патріотичної літератури під  назвою  «Захисникам України присвячується».

Також працівники КЗ «ЦНСП» поклали квіти до пам’ятників загиблим воїнам, прийнявши участь у Всеукраїнської акції пам’яті «Сонях пам’яті» 29 серпня о 10 годині, де вшанували пам’ять захисників України загальнонаціональною хвилиною мовчання.

1 думки про “День пам’яті захисників України”