Сіверська міська рада

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

26.08.2021 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Сіверської міської ради.   До порядку денного було включено 20 питань. Начальник фінансового управління Світлана Рєзнікова  доповіла про  виконання бюджету Сіверської міської  територіальної громади за 1 півріччя 2021 року та прогноз бюджету Сіверської міської територіальної громади на 2022-2024 роки. Заслухали інформацію  начальника управління освіти Світлану Зозулю про підготовку закладів дошкільної та загальної середньої освіти до нового навчального року 2021-2022рр. Також було прийнято рішення про оголошення конкурсів:

–  на посаду директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Сіверської міської ради Бахмутського району Донецької області»;

– з визначення виконавця послуг з поводження з побутовими відходами на території Сіверської міської територіальної громади

Серед решти питань, які розглянув виконавчий комітет, також були питання щодо влаштування дітей, які проживають на території Сіверської міської ради, до Парасковіївської спеціальної школи  № 40 на цілодобове перебування, надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Відповідні рішення з усіх питань порядку денного відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті міської ради.