Сіверська міська рада

30 річчя Незалежності. Як це було…

24 серпня Україна відзначила 30 річчя незалежності. Саме, 24 серпня 1991 року відбулося відновлення державної незалежності України, що увінчало тривалий шлях нашого народу до самостійності.

Сіверська територіальна громада також гідно відсвяткувала ювілей нашої рідної країни – України.

День видався активним та насиченим на заходи. Почали день  зі святкового автопробігу,  де автомобілі розпочали свій старт  на чолі з Сіверським міським головою Андрієм Черняєвим  від комунального закладу «Центр культури і дозвілля» та проїхали населеними пунктами громади в яких їх зустріли мешканці сіл на чолі зі старостами для  урочистого  підняття прапора.

Пізніше, відбувся святковий концерт у рамках започаткування I фестивалю української культури, в якому прийняли участь  творчі колективи громади. На початку концерту, жителів громади привітав із визначною подією в історії нашого державотворення – 30-літнім ювілеєм НЕЗАЛЕЖНОСТІ –  Сіверський міський голова Андрій Черняєв, він зазначив,  що українці повинні стояти пліч-о пліч аби вистояти у скрутні часи для України, аби не втратити віру і надію у світле майбутнє країни, яка живе й розвивається, у якій живуть наші діти й онуки. «Нехай сьогоднішнє свято серпневим запахом українського хліба принесе у ваш дім щастя, добро і достаток, порозуміння та згуртованість, мир, любов та божу благодать» – наголосив голова громади.

Зі словами привітання до жителів громади звернувся заступник командира з морально-психологічного забезпечення реактивного артилерійського дивізіону бригадної артилерійської групи 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила Наконєчний Олександр Сергійович та тимчасово виконуючий  обов’язки заступника командира окремої танкової Сіверської бригади з морально-психологічного забезпечення – лейтенант Едуард Беркут, який вручив Сіверському міському голові – Андрію Черняєву відзнаку, на якій зображений  Лев – як символ міцності і єдності громади!

Міський голова відзначив Грамотами та Подяками  з нагоди 30-річчя незалежності України гідних жителів громади. Після завершення урочистих заходів  на площі біля Центру культури Сіверським міським головою – Андрієм Черняєвим разом з активістами громади було запущене у небо Прапор України на повітряних кульках під живий звук, військового оркестру, які зіграли гімн України!

Ми – майбутнє нашої країни. Будьте гідними своїх предків, любіть рідну землю, свій народ,  бережіть волю й незалежність України.

Усім жителям громади бажаємо  щастя, миру, злагоди та радіти кожному дню, бо ми – українці – ми одна родина, і рідна ненька Україна, вона для всіх одна єдина! Зі святом! З Днем Прапора  та Днем  незалежності України!