Сіверська міська рада

Святкування Дня села в Дронівці!

Саме в такі моменти пробуджується у серцях любов до своєї малої Батьківщини, ми сповнюємося відчуттям єдиної родини. День села пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. Історія кожного населеного пункту є часточкою історії нашої громади.

Адже життя в селі щодня ставить перед ними багато непростих питань, які потребують вирішення. І щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу.

Сонячного недільного дня 22 серпня, у с. Дронівка  відбулося святкування Дня села. Зі святом жителів села привітав Сіверський міський голова Андрій Черняєв, який підкреслив, що щоденна праця жителів села, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу. «Бажаю вам миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. Ми разом з вами будемо прикладати максимум зусиль, щоб наша громада розвивалась, оновлювалась і змінювалась на краще, зростав її економічний і культурний потенціал», – зазначив очільник громади.

Також з привітаннями звернувся до мешканців села  староста Олександр Балабухін, який згадав визначних людей, котрі своєю щоденною наполегливою працею творили історію села, побажав добробуту та процвітання усім жителям, а також висловив сподівання на покращення розвитку села.

Цікавою та веселою була розважальна частина свята: концерти, за участю колективів художньої самодіяльності, флешмоб, різноманітні ігри та конкурси, у яких міг взяти участь кожен бажаючий, молодіжна дискотека.

З впевненістю можемо підсумувати, що свято вдалося на славу. Та це й не дивно: такі заходи об’єднують жителів, наповнюють серця гордістю за рідну землю, за талановитих та працьовитих людей, які тут живуть.

Тож щиро бажаємо всім жителям села Дронівка  міцного здоров’я, добробуту, благодатної долі, щедрих врожаїв та процвітання!