Сіверська міська рада

До уваги мешканців громади та суб’єктів господарювання.

В Україні продовжено дію карантину пов’язаного з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19 до 1 жовтня 2021 року.

З 17 червня в Україні діють карантинні норми, що відповідають «зеленому» рівню епідемічної небезпеки та продовжують діяти встановлені раніше санітарно-епідемічні вимоги в умовах карантину, а саме: дотримання режиму носіння захисник масок, соціальної дистанції та здійснення визначених заходів дезінфекції в закладах громадського харчування, на об’єктах торгівлі, у громадському транспорті.

Відповідно до статті 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, передбачено покарання за перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без одягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема захисних масок, що закривають ніс та рот. Штраф становить від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 170 грн. до 255 грн.).

Накладати штрафи уповноважені органи Національної поліції, уповноважений орган охорони здоров’я, уповноважені органи Державної санітарно-епідеміологічної служби, а також органи місцевого самоврядування.

Найближчим часом Сіверською міською радою разом з уповноваженими органами будуть проводитись перевірки щодо дотримання суб’єктами господарювання санітарно-епідемічних вимог в умовах карантину.

Сіверська міська рада закликає суб’єктів господарювання дотримуватись встановлених санітарно-епідемічних вимог.

Керівник робіт з ліквідації наслідків

надзвичайної ситуації на території

Сіверської міської ради