Сіверська міська рада

Дронівка буде з водою!

Різке на протязі останнього тижня зниження води в р. Сіверський Донець призвело до того, що водозабір насосної станції, яка подає технічну воду мешканцям с. Дронівка, лишився майже зневодненим.

Небайдужі мешканці села, за ініціативи старости Балабухіна О.О., в суботу 24 липня спробували почистити водопідвідну канаву до водозабірного колодязя. На якийсь час це вирішило питання водозабезпечення, але річка ще більше зміліла – рівень води знизився до критичного. Село ризикувало до кінця літа лишитися без води.

В цій ситуації на допомогу громаді прийшли наші українські військові. На прохання першого заступника міського голови Віталія Гатченка відгукнулися військовослужбовці 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила.

28 червня, не рахуючись ні з чим, по пояс в муляці, хлопці дружно розчистили водопідвідну канаву. Тепер Дронівка точно буде з водою.

Сіверська міська рада висловлює велику подяку 24-ій окремій механізованій бригаді імені короля Данила за небайдужість та готовність прийти на допомогу у вирішенні нагальних питань громади.

3 думки про “Дронівка буде з водою!”

1. Пацаны, вы гордость страны! Настоящие Воины Света!!! Помочь слабому-это поступок мужской!!!