Сіверська міська рада

Меню

Регіональні дводенні навчальні семінар-тренінги “Електронна система проведення конкурсу: нові правила”.

Міністерство молоді та спорту України спільно з Координатором проектів ОБСЄ в Україні, Фондом Східна Європа та Українським незалежним центром політичних досліджень (проєкт USAID «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України») організовує шість регіональних дводенних навчальних семінар-тренінгів “Електронна система проведення конкурсу: нові правила”.

Мета тренінгу: Навчити державних службовців та представників організацій громадянського суспільства (ОГС) користуватися електронними процедурами проведення конкурсів з надання фінансової підтримки для ОГС.

Запрошуємо представників органів місцевої влади, які проводять конкурси для фінансування проектів громадських організацій, та представників інститутів громадянського суспільства взяти участь у семінарах-тренінгах, які відбудуться в наступних містах з зазначених областей за таким графіком:

• м. Львів, 26-27 серпня 2021 р. Запрошуються представники з Львівської, Волинської, Тернопільської, Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької та Рівненської областей. Кінцевий термін подання заявок: 10 серпня 2021 року.
  • м. Одеса, 07-08 вересня 2021 р. Запрошуються представники з Одеської, Миколаївської, Херсонської та Кіровоградської областей. Кінцевий термін подання заявок: 20 серпня 2021 року.
  • м. Харків, 14-15 вересня 2021 р. Запрошуються представники з Харківської, Полтавської, Донецької, Луганської та Сумської областей. Кінцевий термін подання заявок: 27 серпня 2021 року.
  • м. Дніпро, 16-17 вересня 2021 р. Запрошуються представники з Дніпропетровської та Запорізької областей. Кінцевий термін подання заявок: 29 серпня 2021 року.
  • м. Вінниця, 20-21 вересня 2021 р. Запрошуються представники з Вінницької, Хмельницької та Житомирської областей. Кінцевий термін подання заявок: 05 вересня 2021 року.
  • м. Київ, 23-24 вересня 2021 р Запрошуються представники з Київської, Чернігівської та Черкаської областей. Кінцевий термін подання заявок: 07 вересня 2021 року.

На заході будуть розглянуті наступні теми:

– нові законодавчі норми для проведення конкурсу

– правила роботи з електронною системою проведення конкурсу та практична частина роботи з електронною системою

– кошторис витрат: що потрібно знати

– практики проведення конкурсів

– основи проєктного менеджменту

– як розказати про проєкт та знайти цільову аудиторію

– як правильно проводити тендерні процедури для закупівлі

– як організації можуть знайти кошти на власний внесок

Для подання заявки на участь у заході заповніть, будь ласка, цю анкету (https://bit.ly/3kMqeXP)

Відбір учасників буде здійснюватися за результатами відповідей на обов’язкові запитання в анкеті.

(!) Звертаємо Вашу увагу на те, що тільки відібраних кандидатів буде повідомлено про результати розгляду заявок.

(!) Підтвердження реєстрації учасника та інформацію про місце проведення заходу буде надіслано на вказану в анкеті адресу електронної пошти.

У разі виникнення запитань просимо звертатися до пані Анастасії Шовкопляс, асистентки проектів відділу розвитку громадянського суспільства в Україні Координатора проектів ОБСЄ в Україні за електронною поштою: anastasiia.shovkoplias@osce.org