Сіверська міська рада

Продовжуються роботи з обслуговування вуличного освітлення

На території Сіверської міської ради продовжуються роботи з обслуговування вуличного освітлення та заміни застарілих натрієвих на світлодіодні енергозберігаючі лампи ( LED-50). На даний час замінюються лампи по вул. ім. О. Пушкіна, вул. ім. М. Гоголя. Дані лампи мають триваліший термін експлуатації, стійкість до впливу природних факторів, являють собою економне та надійне джерело енергії з привабливим та естетичним виглядом.

До того ж, ці лампи економлять до 60 % електроенергії у порівнянні з попередніми.

Також на минулому тижні виконувався ремонт вуличного освітлення в селах: Серебрянка, Свято-Покровське, Платонівка. Були виконані роботи з заміни ламп вуличного освітлення, шаф обліку, драйверів тощо.