Сіверська міська рада

Х Міжнародний форум «Ягоди 2021 UA» – Технології, інвестиції, маркетинг

ТОВ «Бусвяна» інформує, що за ініціативи Громадської спілки “Асоціація “Українська ягода”, ТОВ “Брусвяна” та за підтримки Торгово-Промислової Палати України  29 липня 2021 року у Києві в приміщенні ТПП України (Україна, Київ, вул. Велика Житомирська, 33) буде проведено Х Міжнародний форум «Ягоди 2021 UA» – Технології, інвестиції, маркетинг.

Цього року Форум включає чотири дискусійні панелі:

Панель I: Ягідний бізнес 2020-2022. Сприяння державних інституцій розвитку ягідної галузі: здобутки та дорожня карта.

Панель II: Дипломатична панель Перспективи формування позитивного іміджу та попиту на українську ягоду та продукти переробки в світі.

Панель III: Банківська панель Джерела фінансування та фінансові інструменти розвитку ягідної галузі. Представники банків. Представники небанківських фінансових установ. Гранти від міжнародних організацій.

Панель IV: Дискусійна панель. Хто встановлює ціну на ягоду. Співпраця українських виробників ягід з підприємствами переробки, HoReCa, Retail.

В обговоренні тем Форуму передбачається участь: провідних українських та міжнародних експертів, представників центральних органів державної влади (Мінекономіки, Мінагрополітики, Міністерство закордонних справ, Геокадастру), представників іноземних дипломатичних установ як в Україні, так і за кордоном, представників провідних банків України, представників ягідного бізнесу.

Передбачається понад 300 учасників Форуму.

В рамках форуму пройде дегустація лохини від найкращих виробників України, під час якої буде голосування за звання «Краща лохина України 2021» ( «The best blueberry of Ukraine 2021» ) з врученням відзнаки.

Запрошуємо прийняти участь у Форумі.

Додаткова інформація: на сайті www.berryforum.com.ua  за телефонами: (096) 777 90 90,  (067) 411 69 06