Сіверська міська рада

Безпека сучасних дітей в Інтернеті

Інтернет став невід’ємною частиною життя сучасних дітей. Згідно з результатами дослідження, що було проведено Proinsight Lab у партнерстві з Уповноваженим Президента України з прав дитини та Міжнародною благодійною органіхацією «Служба порятунку дітей»:

73% дітей ніколи не розкажуть дорослим про насильство, яке трапилось з ними в Інтернеті;

84% дітей розпочали користуватися Інтернетом у віковому проміжутку 5-11 років, а найбільше дітей, почали користуватися Інтернетом у віці 6-8 років;

44% учнів у 1-4 класах проводять 1-2 години в Інтернеті;

71,9% дітей у молодшій школі мають власний телефон/смартфон;

кожен п’ятий учень середньої школи і 42% дітей старшої школи готові зустрітися з незнайомцем з Інтернету.

Сіверська міська рада запрошує переглінути відеоролік щодо захисту дітей від шантажу в цифровому просторі, сексуального насильства та експлуатації.