Сіверська міська рада

Меню

Про початок інспекційної компанії з питань виявлення неоформлених трудових відносин

В рамках виконання Національного плану спільних дій щодо зниження рівня незадекларованої праці на 2021 рік  Держпраці за участі представників заінтересованих державних органів та соціальних партнерів з початку року здійснювалася національна інформаційно-роз’яснювальна кампанія про переваги задекларованої  праці та ризики незадекларованої праці для працівників та роботодавців.

Головне управління Пенсійного фонду України Донецької області  інформує суб’єктів господарювання про закінчення інформаційно-роз’яснювальної кампанії і початок з 01.07.2021  інспекційної компанія щодо виявлення неоформлених трудових відносин у суб’єктів господарювання усіх форм власності та видів господарської діяльності, які мають ризики використання незадекларованої праці та відсутня позитивна динаміка щодо оформлення трудових відносин з найманими працівниками після проведених інформаційних заходів.

Памятки:

задекларована_праця_трудовi_права_та_гарантii