Сіверська міська рада

Освітні серіали

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку.

Мета — навчити цифровій грамотності 6 млн українців за 3 роки. Вільний доступ до освітніх серіалів на національній онлайн-платформі з цифрової грамотності — один із шляхів досягнення цієї мети. Цифрова грамотність українців буде однією з національних конкурентних переваг і дозволить комфортно проживати в країні.

Якщо ви невпевнено користуєтесь смартфоном, комп’ютером і планшетом, оберіть базовий освітній серіал. Якщо ви — батько або мати, у вас підростає дитина, то оберіть освітній серіал «Онлайн-безпека дітей». Якщо ви — вчитель, то оберіть освітній серіал із цифрової грамотності для вчителів.

Доступ до освітніх серіалів є абсолютно безкоштовним для всіх громадян. Кожен, хто успішно здасть фінальне тестування, отримає електронний сертифікат. Ви зможете поділитися ним у соціальних мережах в якості свого досягнення або використати під час працевлаштування. Сертифікати після проходження курсів з кредитами ЄКТС зараховуються як підвищення кваліфікації для державних службовців, відповідно до постанови КМУ №106.

Обрати серіал для навчання можна за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/courses