Сіверська міська рада

Надходження до зведеного бюджету Донеччини перевищили 12 мільярдів гривень

За результатами роботи протягом перших п’яти місяців 2021 року фахівцями податкової служби Донецької області забезпечено надходження до зведеного бюджету країни у сумі 12,4 млрд грн, у тому числі до державного бюджету надійшло 6,3 млрд грн, до місцевих скарбниць – 6,1 млрд гривень.

Першочерговим завданням Податкової Донеччини є, насамперед, злагоджена та конструктивна робота податківців з представниками бізнес-спільноти задля усвідомлення ними важливості своєчасної сплати всіх належних платежів до зведеного бюджету Донецького регіону.

У розрізі територіальних відділень Донеччини найбільші надходження до зведеного бюджету традиційно належать м. Маріуполю, а саме 3,3 млрд грн, або 27% від усіх надходжень по області. Мільярдний рубіж також подолали громади міст Покровськ – 1,3 млрд грн та Краматорськ – 1,1 млрд гривень.

Лідерами серед основних джерел формування зведеного бюджету Донецької області залишаються:

– податок на доходи фізичних осіб – 5,8 млрд грн (47%);

– податок на прибуток підприємств – 3,0 млрд грн (24%);

– податок на додану вартість – 1,4 млрд грн (11%).

Головне управління ДПС у Донецькій області висловлює свою вдячність та повагу усім сумлінним платникам податків регіону, бо саме завдяки вам наша область та держава в цілому безупинно зміцнює та покращує свою економіку, а відтак – і рівень життя наших громадян.

Підписатися на Facebook

fb.com/TaxUkraine

www.facebook.com/tax.donetsk

Підписатися на Telegram-канал