Сіверська міська рада

Меню

Сіверський міський голова Андрій Черняєв вакцинувався проти коронавірусу і закликав наслідувати його приклад.

Сьогодні Сіверський міський голова Андрій Черняєв зробив щеплення проти коронавірусу в КНП “Сіверська багатопрофільна лікарня планового лікування Сіверської міської ради” та власним прикладом показав, що щеплення від COVID-19 робити необхідно. «Ви не витратите багато часу, щоб зробити щеплення. Це – турбота про власне здоров’я і здоров’я людей, які поруч. Всім рекомендую вакцинуватися, бо вакцинація – один з найефективніших методів боротьби з пандемією”, – додав мер.

Ситуація із захворюваністю на COVID-19 в області загострена. Велика кількість пацієнтів з важким перебігом та летальних випадків. Одним із дієвих засобів протистояння небезпечній хворобі є дотримання правил епідемічної безпеки та вакцинація.
Для того, щоб захистити себе та близьких від небезпечної хвороби потрібно дотримуватись карантинних заходів та зробити важливий крок для захисту – вакцинація!

Тож, не зволікайте, бережіть своє здоров»я та здоров»я своїх близьких!
Вакцинуйтеся обов’язково, як для себе особисто, так і для суспільного блага.