Сіверська міська рада

Меню

Меню

Мітинг пам’яті з нагоди 7 річниці визволення м.Сіверська від агресора та вшанування пам’яті воїна АТО, майора міліції з Сумщини – Олександра Григоровича Ткаченка.

Сьогодні, 9 липня, напередодні 7 річниці визволення м.Сіверська від агресора та дня пам’яті воїна АТО, майора міліції з Сумщини – Олександра Григоровича Ткаченка відбувся мітинг пам’яті.

Пам’ять…Вона нетлінна і вічна… Пам’ять! Вона ніколи не згасне! Пам’ять! Що ти залишила? Пам’ятники, як символ про тих, хто звеличує рідну землю…

11липня 2014 року при виконанні бойового завдання загинув на Сіверській землі ,захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України, майор Олександр Ткаченко.

Того трагічного дня колона автомобілів з правоохоронцями вирушила «зачищати» територію звільненого від терористів Сіверська. Першим рухався автомобіль сумського зведеного загону працівників тодішньої міліції   О.Ткаченка , який раптово натрапив на замаскований фугас  та підірвався…. Власне, своєю смертю Олександр врятував щонайменше 30 своїх побратимів, які їхали позаду нього… Непоправною втратою стала загибель Олександра Ткаченка…

Указом Президента України від 26 липня 2014 року «За особисту мужність і героїзм, проявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України» сумчанин Олександр Ткаченко нагороджений орденом « За мужність» І ступеня(посмертно).

Щира вдячність та низький уклін за подвиг і вірність Україні батькам Героя.

Сьогодні до пам’ятного знаку прийшли Сіверський міський голова Андрій Черняєв, секретар міської ради Тетяна Волошина,заступник командира І окремої танкової Сіверської бригади МПЗ підполковник Іван Медвєдєв з військовими, представники громадських організацій та політичних партій, представники освіти, культури, медицина та небайдужі мешканці громади.

Хвилиною мовчання, схиливши голови, вшанували пам’ять всіх загиблих на Донбасі, зокрема мужнього Героя війни на сході України- Олександра Ткаченка.

Віддаючи шану загиблому Герою, присутні поклали квіти до меморіалу, а також вклонились за те, що віддав своє життя, аби на Україні панував мир та спокій.

Вічна пам’ять та слава Героям, що полягли за волю нашої неньки України! Герої не вмирають!

   

   

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *