Сіверська міська рада

В Сіверську відбувся Круглий стіл ОПЗЖ.

7 липня до Сіверської громади завітала член депутатської фракції Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” у Верховній Раді України  Наталія Королевська.

Засідання фракції відбулося за круглим столом з депутатами партії «ОПЗЖ»  Сіверської міської ради.

Депутати працювали над покроковою стратегією з вирішення низки актуальних питань та  проблем, які найбільше хвилюють мешканців громади.

Також депутатами фракції було розглянуто питання важливості взаємодії громадськості і влади, покращення механізмів реального впливу на прийняття управлінських рішень з урахуванням громадської думки.

Чималу частину засідання депутати приділили питанням: функціонування житлово-комунальної сфери, охорони здоров’я та освіти Сіверської об’єднаної територіальної громади.