Сіверська міська рада

Меню

Меню

Як окремим категоріям населення отримати ТЗР (технічні засоби реабілітації)

З 1 червня 2021 року набрав чинності оновлений Порядок забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації (перелік технічних та інших засобів реабілітації, якими забезпечуються особи з інвалідністю, діти з інвалідністю та інші окремі категорії населення).

Порядок, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2012 року № 321 (в редакції постанови Кабінету Міністрів від 14.04.2021 № 362).

Для детального ознайомлення з модельним рядом технічних та інших засобів реабілітації, якими забезпечує держава, Ви можете переглянути Електронний каталог-класифікатор технічних засобів реабілітації згідно з ДСТУ 7202:2019  (ISO 9999:2016, NEQ) , який розміщено на сайті Мінсоцполітики в розділі „Особам з інвалідністю” рубриці „Забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації”.

На безоплатне отримання технічних та інших засобів реабілітації мають право:

  • особи з інвалідністю;
  • діти з інвалідністю;
  • учасники АТО;
  • особи похилого віку;
  • жінки, дівчата після мастектомії, секторальної резекції молочної залози, квадрантектомії та з порушеннями розвитку молочних залоз;
  • діти з порушеннями опорно-рухового апарату (далі – діти віком до 18 років);
  • особи на яких поширюється дія Закону України « Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції, деяких інших осіб та їх соціальний захист”.

Для отримання додаткової інформації просимо звертатися до відділу з питань соціального захисту населення виконкому міської ради.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *