Сіверська міська рада

З приводу обробки отрутохімікатами у вітряну погоду поля.

17 червня 2021 року  відбувся виїзд тимчасової комісії на вул. Донецьку, м. Сіверська, з приводу обробки СФГ «Рой» отрутохімікатами у вітряну погоду поля, яке межує з городами мешканців.

Комісія проводилась під головуванням заступника міського голови Гатченко В.А., до комісії було залучено провідного фахівця відділу прогнозування, фітосанітарної діагностики та аналізу ризиків Бахмутського управління Головного управління ДПСС в Донецькій області. На комісії були присутні мешканці вулиці та представник селянського (фермерського) господарства «Рой».

За результатами комісії було прийнято рішення надати представнику СФГ «Рой» припис, щодо виконання наданих зауважень. Представник погодився з зауваженнями фахівця і в майбутньому дотримуватись державних санітарних норм.