Сіверська міська рада

Для залучення інвестицій важливо почути думку бізнесу та громадян

Для залучення інвестицій важливо почути думку бізнесу та громадян, що дасть можливість покращити роботу з залучень інвестицій в громаду.

Просимо заповнити анкету за посиланням https://forms.gle/qZ2Ec1T5wyERhUdP6.

Рейтингове агентство IBI-Rating у рамках проєкту «Розробка інвестиційних профілів громад та положення про залучення інвестицій на місцевому рівні», що реалізується у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансування Європейського Союзу проводить соціологічне дослідження. Дане опитування має на меті виявлення інвестиційного потенціалу та умов для інвестиційної діяльності у Сіверській територіальній громаді (далі ТГ) з точки зору представників регіональних та місцевих органів влади, бізнесу, потенційних інвесторів та інших зацікавлених сторін.
Ваша думка є дуже важливою та буде врахована при визначенні пріоритетних напрямів інвестиційної діяльності Сіверської ТГ та при розробці інвестиційного профілю й положення про залучення інвестицій на місцевому рівні. Надана Вами інформація буде представлена лише в узагальненому вигляді та ніяким чином не буде пов’язана з Вами особисто.
Заздалегідь дякуємо за увагу та приділений час!