Сіверська міська рада

Меню

Меню

Найважливіша подія в аграрному секторі Узбекистану – AgroWorld Uzbekistan!

Учасниками виставки AgroWorld Uzbekistan є підприємства та організації, що спеціалізуються на виробництві та реалізації сучасної сільськогосподарської техніки та запасних частин, обладнання, технологій та матеріалів для рослинництва, тваринництва, птахівництва, ветеринарної медицини, переробки, транспортування та зберігання сільськогосподарської продукції.

AgroWorld Uzbekistan – це ефективна платформа для демонстрації продукції та послуг значній кількості спеціалістів підприємств агропромислового комплексу Узбекистану. Відвідувачі виставки представляють агрохолдинги, ферми, переробну промисловість, тваринницькі ферми, зернові компанії тощо. 84% відвідувачів – це особи, що впливають на рішення про закупівлі.

Виставка відіграє ключову роль у складанні плану закупівель та модернізації організацій, які займаються виробництвом, переробкою та зберіганням сільськогосподарської продукції та сільськогосподарських тварин.

Експозиція сегментована за товарними категоріями, в яких відвідувачам AgroWorld Uzbekistan представлені сотні презентацій, новинок та спеціальних пропозицій від виробників та постачальників.

Скористайтеся шансом стати відомими на ринку Центральної Азії та приверніть увагу потенційних покупців.

Організаційними питаннями щодо організації українського стенду займається директор компанії «Агролідер» – Наталя Рудич – +380 96 248 92 15.

https://www.agroworld.uz/en/

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *