Сіверська міська рада

День захисту дітей 2021

З Днем захисту дітей!
Щасливого дитинства та ласкавої долі всім діточкам!
Вже традиційно прихід літа асоціюється із дитячим днем. Це не просто веселе свято для самих діток, а й нагадування дорослим про необхідність захищати права дитини , щоб діти росли здоровими і щасливими, вчилися і займалися улюбленими справами.
З нагоди цього свята у КЗ «Центр культури та дозвіля» відбувся святковий концерт.
Діти отримали багато позитивних вражень,подарунків, радості, гарного настрою, багато усмішок і щасливих емоцій.

Юних мешканців громади зі святом привітав міський голова Андрій Черняєв.
Андрій Олександрович побажав всім діткам бути здоровими, завжди усміхненими, впевнено дивитись у майбутнє та закликав усіх дорослих завжди зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю нашої держави.
Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. Цей святковий день – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.
Щиро бажаємо вам, дорогі наші маленькі друзі, вашим батькам, бабусям і дідусям, миру, міцного здоров’я, щастя, добра та сімейного затишку.
Нехай дитинство буде яскравим, захоплюючим, сповненим любові,
ласки та добра!