Сіверська міська рада

AGROSHOW UKRAINE 2021 – ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ФЕРМЕРА

AGROSHOW UKRAINE 2021 – ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ФЕРМЕРА

16-18 червня 2021 року традиційно відбудеться щорічна міжнародна агропромислова виставка «AGROSHOW Ukraine 2021».

Святкуємо День фермера та завершення посівної кампанії 2021 на AGROSHOW Ukraine 2021 в м. Черкаси 16-18 червня AGROSHOW Ukraine – це місце, де щороку збираються партнери, провідні та нові компанії, друзі, які разом представляють більше 200 брендів.

Виставка організована в авторському форматі експо-фесту, аналогів якому немає в Україні. Тут відвідувачі можуть не тільки попрацювати, а й з усією сім’єю відпочити на різноманітних локаціях.

Захід відвідають представники Міністерства аграрної політики та продовольства України та адміністрації області.

Загальна інформація про експо-фест

120 000 м2 виставкової площі для учасників

30 000 м2 для демо-показів техніки

Паркінг на 1200 машин

Спеціальні служби

Цілодобова охорона

Складські приміщення

Сервісні служби (кейтеринг, охорона, промоутери, тощо)

Розміщення реклами на території експо-фесту

AGROSHOW – техніка та обладнання, ЗЗР, агрохімія, селекція та насінництво, фінансові та страхові технології

HELLO FUTURE – експозиція інновацій.

AUTOSHOW — новинки авто від економ-класу до елітних з можливістю тест-драйву по полю та асфальту, комерційні автомобілі, фургони.

AGROSUN — експозиція альтернативної енергетики

Демо-площадка дронів

Демо-покази техніки

Розважальні заходи, присвячені Дню Фермера для усієї родини та розіграші призів протягом 3 днів виставки