Сіверська міська рада

Меню

24 травня 2021 року члени робочої групи з гендерно орієнтованого бюджетування Сіверської міської територіальної громади взяли участь у міні-тренінгу «Гендерний аналіз та гендерний підхід на рівні громади: практичні аспекти».

Консультантка громади з питань гендерного орієнтованого бюджетування  Наталія Свідерська звернула увагу секторальних спеціалістів щодо особливості проведення гендерного аналізу у сферах.

Учасники обговорювали практичне застосування інструментів гендерного аналізу, а  саме проведення гендерного аудиту безпеки.

Захід відбувся в рамках проєкту «Реформа децентралізації та безпека в громаді: трансформаційні підходи до ґендерної рівності та розширення прав та можливостей жінок в Україні», який  реалізується Структурою Організації Об’єднаних Націй з питань гендерної рівності та розширення прав та можливостей жінок (структура ООН Жінки) і фінансуються урядом Данії.

Сіверська МТГ входить до чотирьох пілотних громадах, в яких виконується проєкт.