Сіверська міська рада

ПРОСИМО ЗВЕРНУТИ УВАГУ!

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ І 76-Ї РІЧНИЦІ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ ПРОХОДИТИМЕ БЕЗ МАСОВИХ ЗІБРАНЬ

8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і 76-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

В зв’язку з запровадженням карантинних заходів, через ризик розповсюдження коронавірусу, мітинг і покладання квітів до меморіалів Слави проходитимуть в обмеженому варіанті, без масового скупчення людей.
  8 -9 травня керівництво міської ради за участі військовослужбовців, ради ветеранів, представників установ та організацій покладатимуть квіти до Братської могили радянських воїнів і партизан 1941 -1943рр. та в Парку Перемоги до пам’ятного знаку на честь воїнів-заводчан і загиблих воїнів-земляків, де і відбудеться вшанування полеглих на полях битви спільною молитвою та мітингом-реквієм.
  Покласти квіти до Меморіальних комплексів можуть і усі бажаючі мешканці громади, адже День пам’яті та примирення, 76-та річниця з Дня перемоги – це дуже важливі пам’ятні дні для кожного. Та варто враховувати, що карантинні обмеження ще тривають. Заборонено перебувати в громадських місцях без маски, проводити заходи за масової участі людей тощо.       Просимо з розумінням поставитися до ситуації, не допускати масових скупчень людей та розповсюдження хвороби.

З повагою – Сіверська міська рада