Сіверська міська рада

Меню

Меню

Яким буде тариф на електроенергію для мешканців Донеччини з 1 травня?

Яким буде тариф на електроенергію для мешканців Донеччини з 1 травня?

 

  Кабінет міністрів України подовжив дію фіксованої ціни на електроенергію для населення до 30 червня 2021 року. Побутові споживачі з 1 травня продовжать сплачувати за світло за тарифом 1,68 грн/кВт∙год незалежно від обсягу споживання. Енергопостачальник YASNO розповів, як можна зменшити суми у платіжках.

  Відповідно до рішення уряду тариф 1,68 грн/кВт∙год також встановлений на електроенергію, що використовується на технічні цілі та освітлення місць загального користування у багатоквартирних будинках, гуртожитках, садових товариствах, дачних та гаражних кооперативах.

  Нагадаємо, протягом січня-березня споживачі з електроопаленням та багатодітні сім’ї отримували компенсацію від держави. Вона покривала різницю вартості електроенергії за фіксованою ціною 1,68 грн/кВт∙год та зниженим тарифом 0,9 грн/кВт∙год, що діяв до 31.12.2020р. Починаючи з квітня така компенсація державою не передбачена, тому не буде враховуватися у квітневих платіжках, що надійдуть у травні.

  Щоб зменшити витрати на електроенергію, енергопостачальник YASNO радить застосовувати енергоефективний підхід. У рамках проекту «YASNO_як заощаджувати» постачальник підготував корисні поради, казки та анімаційні ролики, що допоможуть зменшити суми в платіжках та зберегти комфорт.

  «Зменшити витрати на електроенергію до 50% можна завдяки двозонному лічильнику. Власники таких приладів обліку сплачують вдвічі менше за електроенергію, спожиту з 23:00 до 7:00. Жителі Донеччини можуть замовити двозонний лічильник з послугою встановлення «під ключ» у складі енергоефективного набору від YASNO. Двозонними лічильниками у Донецькій області вже користуються 50 тисяч родин», – сказав директор YASNO у Донецькій області Олександр Северін.

 Довідка:

YASNO – постачальник електроенергії, газу, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 млн українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській, Донецькій, Харківській, Запорізькій та Черкаській областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня та розвиває онлайн-обслуговування. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.

 

Прес-служба YASNO

у Донецькій області

(050) 520 93 23

PR@yasno.com.ua

yasno.com.ua

 

 

 

 

 

 

Поділитися новиною

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on telegram
Telegram

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *