Сіверська міська рада

Привітання міського голови Андрія Черняєва з Великоднем

Шановна Сіверська громадо!
  Щиро вітаю Вас зі світлим святом Великодня!
  Великодні дні – час для переосмислення, прощення та єднання. Це саме той час, коли треба забути про образи та негаразди.
  Я глибоко переконаний, що складні випробовування, які сьогодні випали на долю всього нашого народу, повинні об’єднати нас, зробити сильнішими, мудрішими, людянішими. В найскладніші часи ми непохитно вірили – Господь не залишить нас, відчували його захист і підтримку. Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне всім нам.
  Нехай Свято принесе у Ваші домівки радість та благополуччя, щастя та міцне здоров’я, наповнить серце добром та милосердям. Я бажаю кожному Божого благословення – запоруки миру в нашій країні. І нехай злагода, мир та спокій панують у Ваших серцях, домівках, в Україні! А Чудо Воскресіння Христового надихає на добрі та праведні справи.
  Христос Воскрес!
  Воістину Воскрес!