Сіверська міська рада

Меню

Відбувся тренінг “Формування базових компетентностей щодо впровадження політики ревіталізації міст та громад в Донецькій та Луганській областях”

26 – 28 квітня 2021р. у м. Святогірськ відбувся тренінг «Ревіталізація міст та громад».

«Ревіталізація» -повернення життя. Це комплексний процес подолання кризових явищ до сталого розвитку та дієвий інструмент, який направлений на розвиток частини деградованих територій.

За підтримки програми ПРООН, захід проводила команда  досвідчених тренерів та чудових організаторів –  Ія Дегтярьова, Сергій Горблюк, Світлана Карпова, Arkadij Tselmer . Велика вдячність Вам за креативне навчання, легку подачу нового матеріалу, захоплюючу командну роботу, затишну атмосферу  – чудове, якісне навчання! Дякуємо всім організаторам та неперевершеним тренерам  за постійну мотивацію та практичні, корисні поради щодо реалізації ідей проєктів по ревіталізації – поліпшення життя громадян та інфраструктури.

В тренінгу приймали участь колеги  з м. Бахмут, Лиман, Новогродівка, Слов»янськ, Дружківка, Кремінська ТГ, Мирноград.

У ході роботи, працюючи в групах, вчилися визначати проблеми, формувати мету та завдання проєкту, особливо цікаво проходили «мозкові штурми» та психологічні вправи.

Тренінг пройшов у дружній, позитивній та щирій атмосфері, присутні активно обмінювалися думками, досвідом, практичними навичками, теоретичними напрацюваннями та обговорювали майбутні проєкти, адже всіх присутніх  єднає одна ціль – покращення та відродження життя в наших містах та громадах.

Традиційно після завершення 3-денного інтенсиву участники отримали

🥇 сертифікати про завершення тренінгу;

Тренінг -це драйв, живі історії , різні почуття та щирість ! Дякуємо!