Сіверська міська рада

Меню

ШАНОВНІ МЕШКАНКИ, МЕШКАНЦІ, ГОСТІ СІВЕРСЬКОЇ ГРОМАДИ, УВАЖНО ПРОЧИТАЙТЕ ІНФОРМАЦІЮ ТА ДОТРИМУЙТЕСЬ ЗАЗНАЧЕНИХ ВИМОГ

ШАНОВНІ  МЕШКАНКИ, МЕШКАНЦІ, ГОСТІ  СІВЕРСЬКОЇ  ГРОМАДИ, УВАЖНО ПРОЧИТАЙТЕ ІНФОРМАЦІЮ  ТА  ДОТРИМУЙТЕСЬ  ЗАЗНАЧЕНИХ  ВИМОГ

На підставі розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Донецької області №6 від 22.03.2021р., відповідно  до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та впровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої реcпіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом» (із змінами), протоколу штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Сіверської міської ради №13 від 26.04.2021  міська рада переконливо просить всіх вас   утриматися від відвідування храмів у дні святкування   Великодня задля   безпеки. Якщо Ви в силу своїх релігійних переконань не можете собі дозволити залишится вдома –  нагадуємо, що під час відвідування релігійних заходів прихожани мають користуватися захисними масками.  Дотримуйтесь між присутніми санітарної відстані 1,5 метра (за винятком членів  Вашої родини, що живуть разом). Шанування святинь (Хреста, ікон, святих мощей) рекомендуємо виявляти через поклоніння/поклон перед ним, без цілування.

Міська рада з повагою ставиться до людських цінностей і  з метою створення умов щодо поліпшення пересування під час православних свят  організовано  безкоштовне перевезення пасажирів міським автобусом. Міська рада закликає всіх  дотримуватися вимог щодо використання засобів індивідуального захисту – користуйтесь захисними масками чи респіраторами (обов’язково закривайте ними ніс та рот), вдягайте захисні рукавички; кількість пасажирів в автобусі згідно кількості посадкових місць.

Оскільки ситуація із захворюваністю на коронавірус в Донецькій області поки залишається складною, головне завдання міської ради і мешканців – зробити все можливе, щоб зберегти своє життя і здоров’я оточуючих людей.

Всім здоров’я, миру, спокою і благополуччя!